• Oznam pre rodičov detí z MŠ

• Oznam pre rodičov detí našej MŠ. V dňoch 26. 2. - 1. 3. 2024 počas jarných prázdnin školákov, prevádzka MŠ z dôvodu nízkeho záujmu o prevádzku nebude.

Obnoví sa v pondelok 4. 3. 2024. Prajeme veľa oddychu a príjemné jarné počasie. :)

• Valentínsky ples

• Naši žiaci ukončili fašiangy v piatok 09.02.2024 prvým žiackym plesom v histórii našej školy. Žiaci 6. a 9. ročníka sa usilovne pripravovali a predviedli sa nám v plnej paráde. V úvode sa nám predstavili s nacvičeným tancom pod vedením PhDr. Marty Hanečákovej,PhD. V ich podaní sme videli ukážku bachaty, walzu, čače a valčíka.  Neskôr pokračovali voľnou zábavou s rôznymi súťažami a nechýbala ani tombola. Naša vďaka patrí aj rodičom, ktorí sa podielali na príprave pohostenia, prispeli do tomboly a veľmi sa tešíme aj ich účasti na plese.

• Školský karneval 2023/2024

• Dňa 09.02.2024 sa uskutočnil na našej škole fašiangový karneval pre žiakov 1. stupňa. Karneval sa niesol vo veselých farbách, širokých úsmevoch a radosti. Táto udalosť je známa tým, že sa môžeme premeniť na čokoľvek / kohokoľvek, koho si len vieme predstaviť.

Všetkým zúčastneným ďakujeme za účasť a kreatívne masky.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Školský karneval 2023/2024.