• Dovidenia škôlka milá!

• Dňa 29.06.2022 sa v našej MŠ konala rozlúčka s predškolákmi, počas ktorej sme sa rozlúčili s budúcimi prvákmi. Pani učiteľka Julka predniesla príhovor, v ktorom poďakovala deťom za ich šikovnosť a usilovnosť v MŠ a popriala deťom všetko dobré na ich ceste stať sa skvelým prvákom. Následne predškoláci po jednom predstúpili pred ostatné deti, zarecitovali básničku a riešili jednoduché úlohy, aby preukázali, že sú hodní stať sa prvákmi. Po splnení úlohy dostali vysvedčenie a darčeky, urobili si spoločné fotografie. Deti z “krtkovej“ triedy a budúci predškoláci ich vyprevadili a spolu sa rozlúčili voľnou zábavou, počas ktorej sa deti občerstvili a zatancovali si. Dovidenia školáci!

• Výstava LEGO®

• V našej obci v Galérii Hniezdne organizátori usporiadali Lego výstavu pri príležitosti 90. výročia vzniku značky LEGO®, ktorá bude trvať od 10.6.2022 do 10.9.2022. Naše detičky z MŠ boli pozvané na túto výstavu, na ktorú sa veľmi tešili. Obdivovali rôzne stavby, dopravné prostriedky, postavičky a iné výtvory z lega. Najviac sa však tešili z tvorivého kútika a voľne dostupného lega na stoloch, s ktorým kreatívne pracovali. Ďakujeme za krásny lego zážitok. :)

• Výlet do Mini ZOO v Nestville Parku

• Koniec šk. roka sa blíži a s ním aj výlety detí. Naše dobré detičky z MŠ si “vyslúžili“ krásny výlet k zvieratkám do Mini ZOO, ktoré sa nachádza v našej obci. Mnohé z detí niektoré zvieratká videli prvýkrát. Za sprievodu pani učiteliek, asistentiek a vzácnej návštevy p. uč. Lydky si užili nezabudnuteľný deň. Veď posúďte sami :)