• Škola volá!

• Vážení rodiča,

otvorenie školského roka 2023/2024 v Základnej škole s materskou školou Hniezdne sa bude konať 04.09.2023 o 09:30 hod. v priestoroch Základnej školy. Školská jedáleň pre žiakov základnej školy a žiakov ŠKD bude v  prevádzke od 05.09.2023.

• Vitajte v škôlke!

• Milí rodičia...

4. 9. 2023 sa opäť otvoria brány našej MŠ. Oddýchnuté a plné elánu sa tešíme na Vaše deti a na Vás. Aby nástup Vašich detí prebehol aj po administratívnej stránke čo najhladšie, prosíme venujte pozornosť informáciám na šk. stránke v sekcii Materská škola a týmto tlačivám. Všetky priložené tlačivá je potrebné si stiahnuť, vytlačiť a vyplnené doručiť pani učiteľkám v deň nástupu do MŠ. Bezpríznakovosť sa už od tohto šk. roka 2023/2024 neposiela!

Ďalšie aktuálne informácie ohľadom chodu MŠ nájdete na tejto školskej stránke v sekcii Materská škola.

Ďakujeme :)

• Dovidenia škôlka, už sme veľkí školáci!

• Dovidenia škôlka, už sme veľkí školáci! Takto sa lúčili naši predškoláci so škôlkou, kamarátmi, pani učiteľkami a tetou upratovačkou. Spolu s pani učiteľkami Miškou a Evkou si pripravili pestrý program, plný básničiek, pesničiek a tanca. Pani učiteľky budúcim školákom prichystali darčeky, popriali im veľa usilovnosti a všetko dobré na ich ceste stať sa skvelým prvákom. Predškoláci po jednom predstúpili pred ostatné deti a škôlkárskou prísahou potvrdili, že sa budú snažiť zo všetkých síl. Deti ich vyprevadili a rozlúčili sa voľnou zábavou, počas ktorej sa všetci občerstvili a zatancovali si. Dovidenia školáci!