• Zápis do materskej školy

• Termín a podmienky prijatia dieťaťa

na predprimárne vzdelávanie do materskej školy

Žiadosť zákonného zástupcu o prijatie dieťaťa na predprimárne vzdelávanie do materskej školy na školský rok 2023/ 2024 sa bude podávať v čase

od 2. mája do 12. mája 2023.

Všetky potrebné informácie a podmienky prijatia dieťaťa do materskej školy nájdete v priložených súboroch.

Mgr. Viera Fecenková - zástupkyňa riad. pre MŠ

• Biblická olympiáda

• Dňa 28.3.2023 sa žiaci VII. ročníka Pavol Fidermák, Daniel Korsch , Adam Šidlovský zúčastnili Dekanátneho kola Biblickej olympiády na ZŠ sv. Cyrila a Metoda v Starej Ľubovni a obsadili pekné 2. miesto. Blahoželáme!

„Kto nepozná Písmo, nepozná Krista.“

sv. Hieronym

Mgr. V. Konkoľová

• ÚSPECH NA BIOLOGICKEJ OLYMPIÁDE

• 2.MIESTO na okresnom kole 57. ročníka biologickej olympiády v kategórii E si vybojovala 13.4.2023 NATÁLIA TOČEKOVÁ. Podarilo sa jej získať 124 bodov z celkového počtu 150 a vybojovať si tak postup na krajské kolo, ktoré sa bude konať prezenčnou formou v máji v Prešove. Natálii blahoželáme a držíme palce!

Mgr. B. Čižmárová

• Pekný úspech našich žiakov v matematických súťažiach

• Na okresnom kole 44. ročníka Pytagoriády v kategŕiách P5 až P8 výborne reprezentovali našu školu piataci.

V kategórii P5 (5.ročník) obsadila 1. miesto  Annamária BeľanováSimeon Regeš 3. miesto. V kategórii P6 (6.ročník) bol úspešní riešitelia Ľubomír Beľan, v P8 (8.ročník) Filip Fedorek obsadil vynikajúce 3.miesto.

Zo žiakov 1.stupňa si skvelo poradili s úlohami Matuš Gurega (4.ročník) a Michal Kopčák (3. ročník). Obidvaja sa stali úspešnými riešiteľmi.

Na okresnom kole 72. ročníka matematickej olympiády, ktorý sa konal 25. januára 2023 sa darilo opäť piatakom. Šimon Víra a Simeon Regeš obsadili 4. miesto a 5. miesto v kategórii Z5.

Srdečne blahoželáme k dosiahnutému skvelému výsledku a praje veľa úspechov!

Zuzana Čandová

• Geografická olympiáda

• Dňa 31.3.2023 sa konal 51.ročník Geografickej olympiády. Na okresnom kole v kategórii G  obsadil pekné 3.miesto Simeon Regeš. V kategórii F  sa Daniel Korsch umiestnil na druhom  mieste a vybojoval si tak postup na krajské kolo.   Blahoželáme a Danielovi držíme palce!

Mgr. Beáta Čižmárová