• Psíčkovo

• Dňa 10.10.2022 k nám zavítali herci z Divadla Jonáša Záborského z Prešova. Žiaci si pozreli predstavenie "Psíčkovo" s environmentálnou tematikou.

Z predstavenia mali najväčšiu radosť hlavne žiaci prvého stupňa, ktorí ich ocenili obrovským potleskom.

• Sviatok všetkých svätých

• Prichádza krásny sviatok "Všetkých svätých". Aj tento rok si deti zo školského klubu vyrobili krásne ikebany z odpadového materiálu. Za spoluprácu ďakujeme rodičom a pánovi školníkovi.

• Hasičská súťaž

• V sobotu 8. októbra sa naši žiaci z Hasičského krúžku, pod vedením p. Jána Havaša zúčastnili Hasičskej súťaži v Jarabine.

• Testovanie pohybových predpokladov žiakov základných škôl

• V stredu 5.10.2022 sa v našej škole uskutočnilo  Testovanie pohybových predpokladov žiakov základných škôl 1. a 3. ročníka.

Cieľom projektu testovania pohybových predpokladov žiakov je informovať rodičov o stave pohybových predpokladov dieťaťa v porovnaní s deťmi, ktoré boli otestované v rámci celého populačného ročníka v SR. Zároveň poradiť/nasmerovať deti na športy, kde môžu uplatniť vrodené predpoklady.

Všetci žiaci zvládli testovanie výborne a pritom si užili veľa zábavy.

Výsledky budú dostupné: https://www.testovanieziakov.sk/