• Oznam!

• Účelové cvičenie

Dňa 13.09.2023 t.j. streda, sa uskutoční účelové cvičenie pre žiakov  2. stupňa. Je potrebné  vhodné oblečenie a obuv na pohyb v prírode a desiatu. V prípade nepriaznivého počasia sa bude vyučovať podľa rozvrhu a účelové cvičenie bude presunuté na iný termín.

Ďakujem za pochopenie.

• Oznam!

• Prijatie detí do ŠKD:

Podmienky prijatia dieťaťa do školského klubu

• Umiestnenie dieťaťa v ŠKD je podmienené podaním písomnej žiadosti o prijatie dieťaťa do ŠKD jeho rodičom  alebo zákonným zástupcom.
            • Súbežnou podmienkou je písomné vyjadrenie riaditeľa školy o prijatí dieťaťa do ŠKD  a úhrada legislatívne stanoveného poplatku.
            • Dieťa sa do klubu prijíma na 1 školský rok.
            • Do školského klubu sa Žiadosť o prijatie podáva pri zápise do školy ale aj v priebehu školského roka.
            • O zaradení do ŠKD rozhoduje riaditeľ školy.
            • Písomné rozhodnutie o prijatí, resp. neprijatí do školského klubu dostane rodič najneskôr do 30 dní odo dňa podania písomnej žiadosti.
            • Do klubu možno prijať dieťa aj na prechodné obdobie, ktorého dĺžka sa vyznačí v rozhodnutí o prijatí.
            • Dieťa môže počas školského roka skončiť dochádzku do klubu, ak o skončenie dochádzky písomne požiada jeho zákonný zástupca.

Kritériá  pri prijímaní detí do školského klubu

Ak je počet prihlásených detí vyšší, ako je možné prijať, riaditeľka školy prednostne prijíma:

• dieťa, ktorého zákonní zástupcovia sú zamestnaní,
            • žiakov nižších ročníkov,

Dochádzka:

Rozsah dennej dochádzky dieťaťa prijatého do klubu a spôsob jeho odchodu sa uvedie  v osobnom spise dieťaťa. Uvedú sa aj prípadné odchýlky v dochádzke a spôsobe odchodu, pričom všetky ďalšie zmeny oznamuje zákonný zástupca pedagogickému zamestnancovi oddelenia písomne.

Dieťa môže byť uvoľnené z ŠKD mimo dohodnutého času len na základe predchádzajúceho písomného oznámenia rodiča.