• Výlet žiakov šiesteho a siedmeho ročníka

• V piatok 16.6.2023 sa posádka šiestakov a siedmakov s pani učiteľkou Konkoľovou a pánom učiteľom Zahorjanom vydala obzrieť si dejiny letectva do Leteckého Múzea Košice. Preskúmali možnosti STEAM ARÉNY, kde prekonali nebezpečnú LANOVÚ DRÁHU, vyliezli na najvyššie miesta vysokánskej LEZECKEJ STENY, vyskúšali si rolu super hrdinov zachraňujúcich svet v LASER GAME a prešli KORČULIARSKU DRÁHU smrti. Každopádne to bola obrovská zábava a množstvo zážitkov, na ktoré len tak rýchlo nezabudnú.

Daniel Korsch VII. ročník

• Slávnostné ukončenie šk. roka 2022/2023

• Dňa 30. júna sme slávnostne ukončili školský rok 2022/2023, zatvorili sa brány školy a nastáva zaslúžený čas oddychu pre žiakov aj pedagógov. Pani riaditeľka ocenila žiakov s výborným prospechov a žiakov ktorí reprezentovali našu školu v rôznych súťažiach, učiteľov ktorí sa zapojili do zberu papiera, tvorby školského časopisu, do projektu zelenej školy i pána školníka, ktorý sa vďaka svojej práci stal víťazom súťaže o najlepšieho školníka na Slovensku. Potom nastal čas výnimočný pre deviatakov, ktorí stáli na pôde školy posledný krát ako jej žiaci. Rozlúčili sa so spolužiakmi, celým učiteľským zborom i ostatnými pracovníkmi školy a nakoniec odovzdali symbolický kľúč od školy budúcim deviatakom. Prajeme im veľa úspechov na stredných školách, kde budú pokračovať v ďalšom štúdiu.

Všetkým žiakom prajeme príjemné prežitie letných prázdnin plných zážitkov a oddychu aby sme sa oddýchnutí a dychtiví po nových vedomostiach zasa stretli na začiatku nového školského roka 4. septembra.