• Škola volá!

• Vážení rodičia,

otvorenie školského roka v Základnej škole s materskou školou Hniezdne sa bude konať 05. 09. 2022 o 09.00 hod. v priestoroch Základnej školy.

Školská jedáleň pre žiakov základnej školy a žiakov ŠKD bude v prevádzke od 06.09.2022.

Materská škola bude v plnej prevádzke od 05.09.2022 od 06:30 hod. do 16:30 hod.

Prosíme rodičov, aby pred nástupom detí do základnej školy a materskej školy vyplnili tlačivo o bezpríznakovosti (Príloha č. 1). Vyplnené písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti môžu odovzdať triednemu učiteľovi alebo ho môžu poslať svojmu triednemu učiteľovi prostredníctvom rodičovského konta Edupage.

Za porozumenie ďakuje riaditeľka školy Mgr. Slavomíra Gribová