• Oznam vedúcej školskej jedálne!

• Žiadam rodičov, aby návratky a zápisne lístky na stravu, kto ešte nedoniesol, aby tak urobil do piatku, t.j 12.07.2024. V prípade nedoručenia do 12.07.2024, nebude možné sa stravovať formou dotácie.

Ďakujem za pochopenie.

vedúca ŠJ

• Dovidenia škôlka

• Zažili sme krásne chvíle,

ďakujeme kvietky milé.

Všetky sme Vás radi mali,

kus srdiečka odovzdali.

V prvej triede nech sa darí,

nech lúč škôlky vždy Vám žiari.

V pevný kvietok dozrievajte,

s láskou na nás spomínajte.

Aj tento školský rok nám v MŠ "dozreli" naši predškoláci na veľkých školákov. Krásnou oslavou plnou básničiek, pesničiek a tancom sa rozlúčili s deťmi, pani učiteľkami a tetou upratovačkou. Pani učiteľky im prichystali milé darčeky. Predškoláci slávnostne sľúbili, že sa budú v škole usilovať. Dovidenia škôlka milá, veľa si nás naučila!