• Riaditeľské voľno

Riaditeľka Základnej školy s materskou školou Hniezdne 244, Mgr. Slavomíra Gribová v súlade so zákonom 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov (podľa § 150 ods.5) oznamuje, že poskytuje žiakom riaditeľské voľno z organizačných dôvodov, na deň 18. 09. 2024 (streda).

• Smútočný oznam

• S hlbokým zármutkom oznamujeme, že dňa 14.9.2024 odišla k Nebeskému Otcovi naša milovaná žiačka Kamilka.

V mene celej školy vyjadrujeme úprimnú sústrasť jej rodine a blízkym. Kamilka nám bude veľmi chýbať a navždy zostane v našich srdciach.

• Milí rodičia,

do 15.09.2024 máte ešte možnosť prihlásiť svoje dieťa do ŠKD. V prípade záujmu kontaktujte pani vychovávateľku Máriu Baumeisterovú alebo triedneho učiteľa.

• Rodičovské združenie v MŠ

• Milí rodičia, srdečne Vás pozývame na rodičovské združenie v materskej škole, ktoré sa uskutoční dňa 5. 9. 2024 ( štvrtok ) o 15. 30 hod. v materskej škole v triede- Včielky.  Tešíme sa na Vás.  :)